BOĞA'z ÇENGELKÖY

Modern ve klasiğin aynı çatı altında buluştuğu, minimalist şıklığı yansıtan  sade ve zarif çizgilerin hakim olduğu dekorasyonu, güler yüzlü servis anlayışı, lezzetli ve doyurucu menüsü ile Boğa'z Steak House, boğazın incisi Çengelköy’de konuklarına hizmet vermeye başladı.

Bonfileden hazırlanan, markanın kendi üretimi özel barbekü sosu ve ev yapımı ekmeği ile servis edilen Lokum Burger, zırhlanan bonfilenin lokma haline getirilmesiyle haşlanıp özel üretim acı hardal sos ile sunulan Steak Lokması ve muhteşem lezzetiyle tatlı severlerin başını döndürecek Çikolata Terin restoranın spesyalleri arasında. 

Menüsünde bir çok lezzetli et seçeneğini barındıran Boğa'z ,  ayrıca kasap hizmeti de vermekte.  Özel dry age dolaplarında dinlendirilen özel etler; kuzu kafes, şaşlık, kuzu lokum, Dallas, New York, Toscana gibi çeşitlerden oluşan steak seçenekleri, özel üretim sucuklar ve şarküteri ürünleri ile ev yapımı sosları Boğa'z lezzetlerini sofralarınıza taşıyor! 

Anadolu yakasına yeni bir lezzet anlayışı getiren Boğa'z Steak House,  Avrupa yakasında oturan konuklarını da unutmamış. “Hiçbir şey konuklarımızı memnun göndermek kadar keyif verici olamaz.” diyen markanın,  günün her saati VIP tekne hizmeti bulunmakta.  Garantili lezzete iki yaka arasındaki eşsiz tekne yolculuğunun keyfini de ekleyen Boğa'z  Steak House alışkanlık yaratacağa benziyor!

Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşmış denize sıfır taş bir binada hizmet veren Boğa'z , mimarisinin ve eşsiz tatlarının yanı sıra nefes kesen boğaz manzarası ile de göz dolduruyor!  Boğazın göbeğinde bulunan, 200 yıllık geçmişe sahip  binanın ilginçte bir hikayesi var. 1800’lü yıllarda fil ambarı olarak kullanılmak amaçlı inşa edilen, 1900’lere geldiğimizde ise renovasyondan geçirilerek isporto fabrikasına dönüştürülen bina bütün ihtişamı ile günümüze kadar gelmiştir.

Boğa'z Steak House, haftanın her günü 10.00 – 00.00 arası hayattan ve yemekten keyif almayı seven herkese tüm güler yüzüyle kapılarını açıyor. 
Copyright © 2016 BOĞA'z STEAK HOUSE           
  • PRIVATE ROOM
    Evlilik Teklifleri Yapabileceğiniz Özel Bir Mekan
  • PRIVATE ROOM
    Evlilik Teklifleri Yapabileceğiniz Özel Bir Mekan
Kuleli Caddesi No:45 / 1 Rıhtım Kat Çengelköy - İSTANBUL, TÜRKİYE
Tel / +90 216.422 57 03     Faks / +90 216.422 63 54
info@torosteak.com
   Boat Service: Kuruçeşme (Suada Pier)
* Name   
* E-Mail    
* Phone    
* Person Number    
* Date    
* Time    
Special Request  
I want to come by boat Kurucesme